סדרות טי וי

קישורים עובדים לאתר סדרות - מעודכן 2024

מה זה אתר סדרות טי וי (Sdarot TV)?

אתר סדרות טי וי (Sdarot TV) הוא כנראה האתר הכי פופולרי בארץ לצפייה בסדרות אונליין בחינם. באתר יש למעלה מ-9,000 סדרות ולמעלה ממיליון חברים רשומים, מה שהופך אותו לאתר המוביל בארץ (By Far) לצפייה בסדרות ישראליות ובסדרות מחו"ל.

מדובר אולי על אחד ממאגרי הסדרות הגדולים ביותר בעולם ונכון להיות אפשר למצוא שם סדרות מלפני 10-20 שנה שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר מלבד אתר סדרות טי וי וזאת סיבה נוספת לכך שהאתר הזה הפך להיות כל כך פופולרי בעשור האחרון.

מרבית הסדרות בשפות שהם לא עברית גם מכילות כתוביות בעברית מה שעוזר מאוד למי שלא יודע אנגלית לצפות בתוכן באתר.

אתר סדרות טי וי

אחד היתרונות המרכזיים של אתר סדרות זה שאפשר לצפות בסדרות בחינם ללא הצורך לשלם לארגוני טלוויזיה גדולים, אבל זה גם אחד החסרונות כי זה אתר פיראטי שעובר על זכויות יוצרים (נדבר על זה בהמשך).

חסרון נוסף לאתר סדרות זה שצריך להמתין 30 שניות עד שנוכל לצפות בפרקים של הסדרות ובזמן ההמתנה גם יופיעו לנו פרסומות באתר אבל קיימת גם האפשרות לבצע מנוי בתשלום ולא להמתין בכלל.

קישור לאתר סדרות טי וי (TV) החדש - מעודכן 2024

אחת הבעיות המשמעותיות של אתר סדרות TV היא שכל הזמן האתר מפסיק לעבוד ויש איתו בעיות. אם נתקלתם בבעיה שאתם לא מצליחים להיכנס אל האתר אז זה כנראה אומר שהאתר או שכתובת דומיין הנוכחית הפסיקה לעבוד ויהיה עליכם למצוא כתובת חלופית לאתר סדרות שכן עובדת.

בגלל שכתובת האתר משתנה לעיתים כל כך קרובות ריכזנו עבורכם כאן את כל הקישורים של אתר סדרות שעובדים נכון להיום  מעודכן לשנת 2024. וגם את הקישורים שלא עובדים (לפחות כרגע) שתוכלו לבדוק גם אותם במידה ויש בעיה.

מתחת ניתן לראות קישור עובד של אתר סדרות טי וי החדש לצד קישור שלא עובדים לאתר סדרות הישן יותר.

קישורים לאתר Sdarot (סדרות) שעובדים

קישור לאתר סדרות טי וי שלא עובד

sdarot.world (סדרות וורלד)

sdarot.work (סדרות וורק)

sdarot.dev

sdarot.casa

sdarot.toda

sdarot.series

sdarot.pro (סדרות פרו)

למה אתר Sdarot TV כבר לא עובד?

אתר סדרות טי וי הוא אתר שמאפשר לנו לצפות בסדרות בחינם ללא התחשבות ביוצרים של הסדרות וללא מתן קרדיט או תמלוגים ליוצרי הסדרה. זאת הסיבה שארגונים בארץ מנסים לגרום לכך שהאתר ייסגר בגלל שהוא מפר זכויות יוצרים ומשתמשים בבתי המשפט במטרה לסייע בכך.

זאת גם נקודה למחשבה למי שצופה באתר סדרות, חשוב לדעת שהאתר מפר זכויות יוצרים ועדיף לצפות בתוכן במקורות אחרים במידה ואתם יכולים על מנת לא לפגוע ביוצרים של הסדרה וביכולת שלהם להשתכר בכבוד.

נכון להיום בהוראת בית משפט מרבית ספקיות האינטרנט בארץ חוסמות את אתר סדרות וברגע שאנחנו רוצים להיכנס אל האתר הם יפנו אותנו אל כתובת אחרת שהיא לא באמת הכתובת האמיתית של סדרות TV ובמקום זה נקבל הודעה שהאתר נסגר או שהחיבור של האתר לא פרטי ומסוכן.

בנוסף לאחרונה ארגון זירה הצליח לפגוע קשות באתר סדרות והחרים את השרתים של הסדרות, ואפילו הצליחות לנטרל את האתר לכמה חודשים. אפשר לראות שהבעלים של האתר מחפש כרגע מומחה לשרתים על מנת להחזיר את האתר לפעילות.

הודעת מערכת שמסבירה למה אתר סדרות לא עובד

איך לעקוף את החסימה של סדרות TV?

יש מספר דרכים שאפשר לנסות על מנת להצליח להיכנס בכל מקרה לאתר סדרות עם קישורים שעובדים (ציינו את קישורים מעל) ומתחת נציין כמה מהדרכים.

חשוב לציין שאם אתם מחפשים קישור עובד לאתר סדרות יהיה חייב לבצע את הפעולות המוצגות מתחת כדי להבין האם הקישור עובד או לא. יכול להיות מצב שבו יש באתר קישורים עובדים לאתר סדרות אבל הם לא יעבדו במחשב שלכם רק בגלל החסימה במחשב שלכם.

סרטון שמסביר איך לעבור את החסימה של סדרות טיוי

 איך לעבור את החסימה של סדרות טיוי

אפשרות 1 - ביטול חסימה של אתר סדרות באמצעות כתובות DNS ב-Chrome

האופציה הראשונה לבטל חסימה של אתר סדרות היא על ידי עדכון כתובת DNS בדפדפן. במידה ונשנה את ה-DNS שמפנה אותנו לאתר אז נוכל להגיע לאתר האמיתי.

ברגע שאנחנו מכניסים את הכתובת של sdarot.tv בדפדפן (נכון להיות ספקיות האינטרנט מפנות אותנו למקום הלא נכון במקום), וזה גורם לחסימה שלא תאפשר לנו להיכנס לאתר של סדרות ולצפות בתוכן בחינם.

על מנת לעקוף את החסימה אפשר לבצע את השינוי על ידי כניסה לדפדפן הגלישה בכרום ובתפריט העליון יש להיכנס לאפשרות של הגדרות.

בתיבת החיפוש יש לעשות חיפוש על המילה DNS ולהיכנס לאפשרות של אבטחה שתופיע לאחר החיפוש.

לאחר מכן נגלול קצת למטה ובאפשרות של מתקדם נבחר את האפשרות של Cloudflare או של גוגל וזה יאפשר לנו להיכנס לאתר סדרות טי וי בצורה טובה ללא חסימה של ספקיות האינטרנט הישראליות.

שינוי DNS בכרום לאתר סדרות

למי שהסתבך עם ההסברים של איך לבטל את החסימה של אתר סדרות יש לכם גם מתחת סרטון וידאו מיוטיוב שמסביר איך לשנות את ה-DNS בכרום על מנת לבטל את החסימה על האתר של הסדרות.

סרטון שמסביר איך לשנות DNS בכרום

שינוי DNS לחסימה לאתר סדרות

אפשרות 2 - לא ניתן להיכנס לאתר סדרות - החיבור שלך אינו פרטי

במידה וקיבלתם הודעה של החיבור שלך אינו פרטי בעת ניסיון כניסה לאתר סדרות כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על הכפתור של מתקדם ולאחר מכן לבחור באפשרות של אני מסכים להיכנס לחיבור הלא מאובטח של אתר סדרות ולאחר מכן נוכל להיכנס אל האתר.

בסרטון הבא יש הסבר לאיך להתמודד עם השגיאה של החיבור שלך אינו פרטי בעת כניסה לאתר Sdarot TV.

איך לעקוף את החסימה של אתר סדרות החיבור שלך אינו פרטי

מדריך עקיפת החסימה באתר סדרות בדפדפן כרום במחשב

אפשרות 3 - שימוש ב-VPN כדי להיכנס לאתר סדרות

האופציה האחרונה שבאמצעותה אנחנו יכולים לעקוף חסימה לאתר של סדרות טי וי היא שימוש במה שנקרא VPN.

באמצעות VPN תהיה לנו אפשרות לגלוש באתרים שחסומים באר ובחו"ל וזה גם יאפשר לנו להיכנס לאתרים האלו ללא פחד שיוכלו לעלות עלינו כאשר אנחנו צופים בסדרות מאחר וה-VPN מסווה את כתובת ה-IP שלנו ומגן עלינו עד כמה שניתן.

גלישה באתרים שחסומים לישראלים באמצעות ה- VPN של ווינדוס 10

 גלישה באתרים שחסומים לישראלים באמצעות ה- VPN של ווינדוס 10

האם אתר סדרות TV הוא בחינם או בתשלום?

אתר סדרות טי וי הוא אתר בחינם ולמעשה הם טוענים שהמטרה שלהם היא לאפשר לכל מי שרוצה לצפות בסדרות בחינם לעשות את זה מבלי לאפשר לארגוני ענק כמו Yes (יס) ו-Hot (הוט) לעשוק אותנו בתשלומים גבוהים.

במידה ואנחנו רוצים להשתמש באתר סדרות בחינם אנחנו נהיה חייבים ליצור משתמש באתר ורק לאחר מכן נוכל לצפות בסדרות. חיסרון נוסף שיש לאתר הוא שאנחנו צריכים לחכות 30 שניות לפני שנוכל לצפות בסרטון שאנחנו רוצים ובזמן ההמתנה יופיעו לנו פרסומות באתר.

למי שלא מעוניין לחכות 30 שניות ולצפות בפרסומות מיותרות בזמן שאנחנו מחכים לצפות בכל פרק בסדרה, אופציה נוספת היא האפשרות לרכוש מנוי לאתר וכאשר אנחנו רוכשים מנוי ל-Sdarot TV יש לנו גישה מלאה ללא הצורך להמתין בכלל.

כאשר אנחנו רוכשים מנוי יש לנו אפשרות גם לצפות בתוכן ב-HD, לבצע מעקב לסדרות, להורדי את הפרקים של הסדרות למחשב וכמובן גם לצפות ללא המתנה וללא פרסומות בכל הסדרות באתר. חשוב לציין ששיטת התשלום באתר כל הזמן משתנה ולפעמים זה עלול להיות קצת מסובך לשלם להם למנוי.

רכישת חשבון בתשלום באתר סדרות טי וי

התחברות לאתר Sdarot TV

על מנת להתחבר לאתר של סדרות TV יש ללחוץ בחלק העליון על הכפתור של התחברות לאתר. לחיצה על הכפתור תאפשר לכם להזין משתמש וסיסמה על מנת להתחבר לאתר Sdarot ולצפות בכל הסדרות בחינם.

במידה ואין לכם משתמש וסיסמה ניתן גם ללחוץ על הכפתור של הרשמה לאתר וזה יאפשר ליצור בקלות משתמש וסיסמה על מנת שיהיה ניתן להתחבר לאתר Sdarot TV.

sdarot tv סדרות - התחברות לאתר

האם אתר סדרות טי וי הוא חוקי?

חשוב להבין שאתר סדרות הוא אתר שמפר זכויות יוצר וזה אומר שבכל פעם שאתם משתמשים באתר סדרות TV אתם פוגעים ביוצרים של הסדרה בכך שנעשה שימוש בתוכן שהם עבדו קשה בשבילו אבל הם לא מקבלים תמורה עבור העבודה הקשה שלהם.

היום אפשר למצוא אתרי סדרות אונליין ואתרים כמו יוטיוב שמאפשרים לצפות בתוכן גם ללא פגיעה בזכויות יוצרים.

כאן 11 למשל הוא אחד האתרים המובילים בתחום וכדאי מאוד להכיר אותו ולצפות בו על מנת לא לפגוע ביוצרים של הסדרות. גם אתרים כמו נטפליקס מאפשרים לנו לצפות בתוכן, בסדרות ובסרטים בעלות נמוכה של כמה עשרות שקלים בחודש ומומלץ לרכוש רישיון לאתר שלהם מאשר לעבור על זכויות יוצרים.

אבל אחד היתרונות של אתר סדרות לעומת המתחרים הוא מאגר הסדרות העצום שלא נוכל למצוא כמעט בשום מקום אחר ועצם היכולת שלהם לבנות מאגר כל כך גדול לצד האפשרות לצפות בסדרות אונליין לגמרי בחינם הפכו את סדרות TV לאחד האתרים הכי פופולריים בארץ.

סדרות ישראליות מומלצות

מתחת ניתן לצפות בכמה מהסדרות הטובות ביותר שנוצרו בישראל בשנים האחרונות. את רוב הסדרות למצוא באתר של סדרות טי וי ואת חלקם ניתן גם למצוא לצפייה בחינם ביוטיוב או בקאן 11 (קופה ראשית ומנאייכ).

סדרת קומדיה מצחיקה שמתרחשת בסופר שפע יששכר. גם הסדרה הזאת זכתה בהמון פרסים וניתן לצפות בה בחינם בכאן 11.

אחת הסדרות הפופולריות ביותר בישראל, הסדרה זכתה בפרס האקדמיה לטלוויזיה והפכה לפופולרית בכל העולם.

סדרה מעולה עם שלום אסייג שמציגה את מחלקת חקירות שוטרים ואת הניסיון לתפוס שוטרים מושחתים. סדרה מצוינת עם 2 עונות.

על הספקטרום

על הספקטרום

סדרה ישראלית חכמה ומרתקת המציגה צעירים שנמצאים על הספקטרום האוטיסטי ואת האתגרים שניצבים מולם ביום יום.

להיות איתה

להיות איתה

סדרת דרמה רומנטית המציגה את היחסים בין רותם סלע, שהיא שחקנית מפורסמת לבין אופה פשוט שנקלע לסיטואציה במקרה.

שטיסל

שטיסל

אם מעניין אתכם לקבל הצצה לציבור החרדי ולאופן שבו דברים מתנהלים שם שטיסל תאפשר לכם לקבל את ההצצה הטובה ביותר עם 3 עונות מרתקות.

סדרות ישראליות לצפייה ישירה בחינם

מתחת ניתן לצפות בכמה מהסדרות המובילות שאנחנו יכולים למצוא בערוץ השידור של כאן 11 בחינם. אפשר לצפות בכל הפרקים וכל העונות 100% בחינם מבלי הצורך לשלם אפילו שקל אחד. ואפשר לצפות בתוכן החינמי באתר של כאן 11 או ביוטיוב.

מתחת אפשר לצפות בפרק הראשון של הסדרה המפקדת, מנאייכ, חזרות, וקופה ראשית בחינם.

המפקדת לצפייה בחינם

המפקדת

סדרה מצוינת מבית כאן 11 שכרגע יש לה 2 עונות. סדרה קומית מצוינת שמציגה מפקדת ואת החיילות שלה.

מנאייכ צפייה ישירה אונליין ובחינם

מנאייכ

סדרה בכיכובו של שלום אסייג המציגה את המחלקה לחקירות שוטרים ואיך הוא חוקר את אחד החברים הטובים ביותר שלו.

חזרות פרק ראשון בחינם

חזרות

סדרת קומדיה המציגה את עולם התיאטרון ואיך מעלים הצגה לאוויר. זאת אחת הסדרות הכי מצליחות של כאן 11.

קופה ראשית פרק ראשון אונליין ובחינם

Alex Hormozi

סדרת קומדיה מעולה המציגה את מה שקורה בסופר של שפע יששכר. לסדרה יש 4 עונות.

סדרות מומלצות מחו"ל

מתחת ניתן לצפות ב-6 הסדרות הטובות ביותר שיצאו בשנים האחרונות בחו"ל. חלק מהסדרות המוצגות מתחת הם סדרות פעולה ודרכה וחלק מהסדרות הם סדרות אנימציה עם פעולה והרבה דם. הסדרות האלו מומלצות בעיקר לבוגרים ופחות לילדים קטנים

"המנדלוריאן" היא סדרת טלוויזיה המתרחשת ביקום "מלחמת הכוכבים" ועוקבת אחר הרפתקאותיו של צייד ראשים כאשר הוא מוצא תינוק שמתלווה אליו.

Justified (צדק פרטי) היא סדרת פשע המציגה את ריילן גיבנס ואיך הוא לוכד פושעים אפילו לפעמים בדרכים לא כל כך חוקיות.

Justified (צדק פרטי) היא סדרת פשע המציגה את ריילן גיבנס ואיך הוא לוכד פושעים אפילו לפעמים בדרכים לא כל כך חוקיות.

Invincible (בלתי מנוצח) היא סדרת אנימציה אפלה המציגה את עולמם של גיבורי העל מנקודת מבט קצת פחות נעימה. מדובר על סדרה אמריקאית המיועדת למבוגרים.

Gen V הוא ספין-אוף חדש לסדרת גיבורי העל המצליחה The Boys, הסדרה עוקבת אחרי דור חדש של גיבורי על ומציגה את ההתמודדויות שלהם באקדמיה שנקראת Vought.

הסמוראית כחולת העין היא סדרת אנימציה היסטורית המתרחשת בתקופת אדו. הסדרה מציגה מיזו שמחפשת לנקום ב-4 גברים שהרגו את אימה שהיא הייתה ילדה קטנה.

טריילרים של סרטים וסדרות

מתחת ניתן לצפות בחינם בטריילרים של סרטים וסדרות פופולריים מהתקופה האחרונה. הסרטים והסדרות שמופיעים מתחת הפכו להיות פופולריים ביותר וכדאי לצפות בהם במידה ויש לכם אהבה לסרטים ולסדרות.

אופנהיימר - Oppenheimer

אופנהיימר - Oppenheimer

ספיידרמן: ברחבי ממדי העכביש

אופנהיימרספיידרמן: ברחבי ממדי העכביש

ONE PIECE (הגרסה האמיתית)

וואן פיס

Twisted Metal

Twisted Metal

אתרים נוספים לצפייה בסדרות אונליין

אתר סדרות הוא האתר המוביל בארץ לצפייה בסדרות אונליין. באתר יש מאגר מטורף אלפי סדרות אבל אם מסיבה מסוימת האתר חסום או שאתם מעדיפים לא לפגוע בזכויות יוצר, מתחת יש לכם כמה אתרים נוספים שעשויים לאפשר לכם לצפות בסדרות חינמיות ללא עלות בכלל.